RODITELJI

Dječji vrtić Vladimira Nazora
Rapska 1

POČETAK PEDAGOŠKE GODINE 2022./2023.

INFORMACIJE
ZA RODITELJE

DJECE KOJA SE PREMJEŠTAJU IZ SKUPINE U SKUPINU

UNUTAR VRTIĆA

pedagoška godina počinje u ČETVRTAK, 1.9.2022. i tada s radom počinju svi naši objekti.

Podsjećamo na promjene o kojima smo Vas informirali tijekom srpnja:

•       Djeca iz skupine LJUBIČICE najstarija djeca iz skupine ZVONČIĆI iz PO Rapska 50 prelaze su u centralni objekt Rapska 1.
  •       Starija djeca iz skupine PTIČICE prelaze u skupinu VJEVERICE (soba 9) - odgojiteljice Aleksandra Kovačević i Nataša Rukavina.
  •       Djeca is skupine VJEVERICE prelaze u skupinu MRAVIĆI (soba 10) – odgojiteljice Dušanka Miljenović i Andrea Živković.
  • Djeca s odgodom iz skupine MORSKI KONJIĆI prelaze u skupinu ZVJEZDICE (soba 5) - odgojiteljice Snježana Bošnjak, Sandra Musa i Marija Ceranja.

O pojedinačnim premještajima razgovarali smo individualno.

U slučaju da ne znate u kojoj je skupini Vaše dijete, molimo da se javite na telefon 01/61 80 279

Možete nas kontaktirati i putem maila vrtic.vladimiranazora@zagreb.com ili na pojedinačne mailove članova stručnog tima.

STRUČNI TIM

psiholog.dvvnazora@gmail.com