POČETAK PEDAGOŠKE GODINE 2020./2021.

INFORMACIJE ZA RODITELJE

NOVOPRIMLJENE DJECE

I DJECE PRIMLJENE U PRIJELAZU IZ DRUGOG GRADSKOG VRTIĆA (0. UPIS)

pedagoška godina počinje u utorak, 1.9.2020. i tada s radom počinju svi naši objekti.

Da bismo Vas informirali o polasku djeteta u vrtić i procesu prilagodbe održat ćemo roditeljske sastanke za sve roditelje novoprimljene djece.

Roditeljski sastanci će se održati uz poštivanje općih epidemioloških preporuka i stoga Vas molimo da na sastanak dođe samo jedan roditelj (bez djeteta). Obvezno je korištenje zaštitnih maski.

Molimo Vas da na sastanak ne dolazite ukoliko imate simptome respiratornih bolesti (povišena tjelesna temperatura, kašalj, poteškoće u disanju, poremećaj osjeta mirisa i okusa) ili ako vam je izrečena mjera samoizolacije ili ako imate saznanja da bi mogli biti zaraženi s COVID 19.

U tom slučaju nam se telefonski javite (01/6180 279) kako bismo dogovorili detalje vezane uz polazak djeteta u jaslice/vrtić.

Napominjemo da svakodnevno pratimo preporuke HZJZ-a i epidemiološku situaciju. Molimo Vas za razumijevanje ukoliko dođe do promjena vezanih uz roditeljske sastanke i početak pedagoške godine.

Raspored novoprimljene djece po skupinama i termini roditeljskih sastanaka nalaze se OVDJE.

Pozivamo Vas da i dalje pratite informacije na web-stranici Vrtića.

INFORMACIJE ZA RODITELJE

DJECE KOJA POHAĐAJU NAŠ VRTIĆ

-       Djeca iz dvije skupine - Tratinčice i Jaglaci iz PO Rapska 50 prelaze su u centralni objekt Rapska 1.

o   Tratinčice prelaze u sobu  7 - odgojiteljice Jelena Božičević i Gordana Žnidarec

o   Jaglaci prelaze u sobu 8 - odgojiteljica Maja Magašić

-       Starija djeca iz skupine Ljubičice prelaze u centralni objekt Rapska 1 u skupinu Školjkice (soba 1 – Montessori program).

-     Djeca iz skupine Delfini prelaze u odgojne skupine Školjkice (soba 1), Pužiće ( soba 2), Račiće (soba 3),  Ribice (soba 4) i Morske konjiće (soba 5).

-       Djeca iz skupine Crvići prelaze u odgojne skupine Pčelice (soba 17) i Crviće (soba 18).

Odgojne skupine  i raspored odgojitelja po objektima i sobama možete pogledati  OVDJE.

U slučaju da ne znate u kojoj je skupini Vaše dijete ili trebate druge informacije, molimo da se javite na telefon 01/61 80 279

Ravnateljica: Ivana Knezović v. r.